Харківська міськрада витратить майже 2,5 мільйони на піар своєї діяльності на радіо

Харківська міськрада оголосила закупівлю на 2,4 млн. грн. щодо розміщення та просування на радіостанціях інформаційних матеріалів про Харків. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Розміщувати та просуватись мають матеріали з офіційного сайту Харківської міськради, міського голови, виконавчого комітету.

Всього планується викупити 624 000 секунд (15 600 виходів інформаційних матеріалів по 40 секунд кожний) на 10 радіостанціях – Люкс ФМ – 105,2 МГц, М ФМ – 91,2 МГц, Перець ФМ – 101,5 МГц, Максимум – 104,0 МГц, Байрактар – 88,0 МГц, Наше радіо – 104,5 МГц, Релакс – 90,0 МГц, Рокс – 89,3 МГц, Мелодія – 107,9 МГц, Кісс ФМ – 102,4 МГц. На всіх радіостанціях планується однакова кількість виходів, а саме по 1560 (62400 секунд). Розміщення та просування матеріалів на радіо планується до 15 грудня 2023 року.

Як зазначили в міськраді, радіостанції обрані з урахуванням охоплення найбільш різноманітної цільової аудиторії Харкова.

Розміщуються лише матеріали надані для публікації Харківською міськрадою. Кожний інформаційний матеріал має бути погоджений з відповідальною особою в Департаменті у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради.

Аукціон має відбутись 1 березня.

Нагадаємо, що міськрада на початку 2023 року також планувала витратити 7 млн. грн. на піар своєї діяльності в електронних ЗМІ, але торги були відмінені після проведення аукціонів на всіх 8 закупівлях, у зв’язку з начебто неможливістю усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.

Також варто зазначити, що на початку лютого минулого року, ще до повномасштабного російськогго вторгнення в Україну, Харківська міськрада планувала витратити на піар своєї діяльності та міського голови Ігоря Терехова понад 10 млн грн.

————————————-

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.