Харківська міськрада за мільйон замовила проєкт реконструкції Лопанської набережної із пішоходною зоною

Департамент будівництва та шляхового господарства міськради уклав договір з ТОВ “Хорда-ЮА” на 1,04 млн грн щодо розробки проєкту реконструкції Лопанської набережної та провулку Лопанського зі створенням пішохідної зони. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Планують витратити з бюджету 848,6 тис. грн на розробку проєкту, ще 190 тисяч – на експертизу.

Проєкт має бути готовий до кінця цього року. Проєктанти мають передбачити 203 метри пішохідної зони по Лопанському провулку та ще 194 метри пішохідної зони по Лопанській набережній, загалом близько 400 метрів.

Про майбутню реконструкцію Лопанської набережної говорив Харківський міський голова Ігор Терехов на інвестиційному форумі Kharkiv: Restart у Києві у вересні 2023 року, презентуючи 7 пілотних проєктів для міста. Ця реконструкція передбачає перші пішохідні вулиці у місті, з можливістю відпочивати біля води, куштувати наїдки у місцевих кафе або знайомитись із художнім та театральним життям міста.

Фото: “Харків – ідеальне місто майбутнього”

Фото: “Харків – ідеальне місто майбутнього”

ТОВ “Хорда-ЮА” заснували 23 грудня 2023 року, власником та директором є Катерина Поліванова. Протягом 2023-2024 років ця фірма отримала від підрозділів Харківської міськради 21 підряд на загальну суму 5,5 млн грн.

#хац_контроль