Голова Донецької військової обладміністрації Кириленко подав у відставку через «фатальну помилку» – фейк росіян

Декілька днів тому, російські ЗМІ та телеграм-канали масово почали публікувати інформацію (дезінформацію, якщо бути точно) про те, що голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко подав у відставку через “фатальну помилку”, і тим самиим, в уявленні ворожої пропаганди, взяв приклад з вже колишнього радника Офісу Президента Олексія Арестовича.

Російські пропагандисти фантазують, що ситуація на Донецькому напрямку для ЗСУ важка і Кириленко начебто йде, поки не пізно.

Ми вирішили перевірити чи справді Павло Кириленко подав у відставку. І на його офіційних акаунтах у соцмережах та на сайті Донецької ОВА не знайшли жодного навіть натяку на відставку Кириленка, не говорячи про саму заяву щодо прохання звільнення з посади.

Перші повідомлення про “вілставку Кириленка” почали ширитися 17 січня, а наприклаад вчора, 19 січня, Павло Кириленко, яяк голова Донецької ОВА, включався в ефір національного телемарафону, щоб розповісти про ситуацію на фронті та два ракетні удари по Білозерському.

Сьогодні, 20 січня, Кириленко на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував пост, як і зазвичай, кожного дня, щодо оперативної ситуації по Донецькій області станом на ранок.

Також варто відмітит, що Кириленко у своїх соц.мережах продовжує бути підписаний, як начальник (голова) Донецької ОВА.