УЛЮБЛЕНИЙ ПІДРЯДНИК ХАРКІВСЬКОЇ ОДА СТАВ ФІГУРАНТОМ ЩЕ ОДНІЄЇ КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ

 width=

Харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо розтрати 5 млн. грн. державних коштів під час реалізації державної програми по примусовому встановленню вузлів контролю спожитого газу.

Про це йдеться у ухвалі Жовтневого районного суду м. Харкова від 18 вересня 2017 року.


За даними правоохоронців, протягом 2016-2017 років посадовими особами ТОВ «Індіго Груп», ТОВ фірма «Екомедтех» та ТОВ «Торгівельний дім «ЕХЗ» за попередньою змовою з посадовими особами газорозподільних компаній, в рамках виконання загально державної програми по примусовому встановленню вузлів контролю спожитого газу на будинки колективного користування, здійснено привласнення та розтрату державних коштів в розмірі понад 5 млн. грн.

Правоохоронці вважають, що ці підприємства укладали фіктивні угоди субпідряду з підконтрольними комерційними структурами з ознаками фіктивності: ТОВ «Айресс», ТОВ «НВК підприємство «Газінвест», ПП «Патар», ТОВ «Реалбуд-м», ТОВ «Теплотехмаркет», ТОВ фірма «СААН» за нібито придбанні товарно-матеріальні цінності. Ці фірми, за даними правоохоронців, за місцями реєстрації не знаходяться, не мають персоналу та потужностей для здійснення вказаної фінансової діяльності.

Зараз суд дозволив правоохоронцям обшукати офіс ПАТ «Харківміськгаз» та накласти арешт на вилучене майно.

Харківською фірмою «Індіго груп» керує Олександр Кондаков, підписантами є Ірина Кісельова і Вікторія Кравченко. Засновниками є Павло Бабенко і Віталій Говоруха.

Бабенко у 2010 р. висувався у Богодухівську райраду від «Сильної України» Сергія Тігіпка. Говоруха раніше володів нині ліквідованим ПП «Спецхімсервіс-2007», яке не перемагало на торгах.

Усього з 2010 р. «Індіго Груп» виграла торгів на 405,67 млн грн. Із них 192,22 млн грн. – в «Укртрансгазу» з вересня 2015 р. по вересень 2016 р., а 62,14 млн грн. – в «Укргазвидобування» в лютому 2017 р. Нещодавно вона очолила Топ-5 ремонтників житла у Балаклії після вибуху військового арсеналу, а також виграла аукціон на реконструкцію дитсадка у Вовчанську за завищеними цінами.

В останній час, це фактично улюблений підрядник Харківської ОДА.

ТОВ фірма «Екомедтех» заснувала Заріна Шотанова.

ТОВ «Торгівельний дім «ЕХЗ» зареєстроване у Запоріжжі та записане на Ігора Бондаренко.