СПРАВУ ЩОДО РОЗКРАДАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА МАЛОДАНИЛІВСЬКИХ ОЧИСНИХ СПОРУДАХ, ПЕРЕДАЛИ ДО СУДУ

 width=

У квітні до Дергачівського районного суду був переданий обвинувальний акт щодо чотирьох осіб, яких підозрюють у розкраданні бюджетних коштів, які виділили на Малоданилівські очисні споруди.

Про це ХАЦ повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Зараз планується проведення підготовчого засідання.

За даними правоохоронців, до складу злочинної групи увійшли директор ТОВ підприємство «Спецводстрой», яким тоді була Інна Морозова, її батько –Микола Кожанов, одна донька Кожанова – Елла Кутько та Сергій Гуслєв, який був директором ПП «Інжинірингова компанія «Технології ВК».

Цю групу осіб підозрюють у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.2, 3, 4, 5 ст.191, ч.ч.3, 4 ст.358, ч.3 ст.28 ч.3 ст.358, ч.3 ст.28 ч.4 ст.358, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366, ч.3 ст.28 ч.1 ст.205, ч.3 ст.209 КК України

Правоохоронці повідомляють, що упродовж 2014 – 2016р.р. членами вказаної групи на території м. Харкова вчинені чотири епізоди заволодіння коштами державного та обласного бюджетів, шляхом зловживання посадовими особами своїм службовим становищем.

Так, з липня 2014 р. по березень 2016 р. ця група з використанням корупційних зв’язків в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, при виконанні робіт, на замовлення Департаменту капітального будівництва ХОДА, використовуючи підприємство з ознаками фіктивності ТОВ «Бест-Р» шляхом підроблення офіційних документів та внесення недостовірних відомостей, завищили фактичну вартість обладнання та вартість виконаних робіт, внаслідок чого, заволоділи бюджетними грошовими коштами в особливо великих розмірах сумі 18,18 млн. грн.

Цікаво, що зараз у справі та обвинувальному акті не фігурують чиновники, без яких провернути цю схему було неможливо.

Хоча раніше, в ухвалах по цій справі, правоохоронці повідомляли про те, що представник ТОВ підприємство «Спецводстрой» передав директору Департаменту ОДА більше мільйона гривень готівкою. В 2014 році керівником цієї установи був Євгеній Шахненко – теперішній віце-губернатор.

На даний час, у «Спецводстрой» та «Бест-Р» опинився один й той самий новий директор – Владислава Гусліста. Вона була партнером по ТОВ «Техекс-Газ» Юзефа Броневського, який був відомий як радник віце-губернатор ОДА Євгенія Шахненко.

Минулого року вони Департамент капбудівництва провів черговий тендер на завершення реконстуркції Малоданилівських очисних споруд. Договір вартістю 10 млн. грн. був підписаний з ТОВ “Будівельник”.

Детальніше про цю справу можна прочитати у матеріалі «Наших Грошей».