Екскерівник “Хоспісу”, родина якого живе на подарунки, хоче очолити Департамент контролю

Кандидатом на посаду директора Департаменту контролю міськради є Ігор Малюкін, який працював в.о. керівника  КНП ХОР “ОЦПМ “ХОСПІС”. За два роки роботи у “Хоспісі” родина малюкіна придбала нове житло та автівку, хоча їх доходи були не співставні з вартістю придбань.

Декларація кандидата на посаду опублікована на сайті НАЗК.

Варто відзначити, що першу свою декларацію Малюкін подавав за 2019 рік. Тоді мова йшла про декларацію кандидата на посаду директора “Хоспісу”. В тій декларації ані житла, ані заощаджень у родини Малюкіна не було. Він вказав у власності лише автівку MITSUBISHI Lancer 2011 року випуску. Загальний дохід родини за рік був трохи більше 100 тис. грн.

Вже у 2020 році дружина Малюкіна отримує в подарунок квартиру за 500 тис. грн., гараж та земельну ділянку вартістю 320 тис. грн.

Дарує їй майно Світлана та Євген Білецькі. При цьому дохід родини за рік був 150 тис грн., з яких вони вказують, що відклали до заощаджень 80 тис. грн.

У останній декларації родина Малюкіних змінила автівку на Subaru Outback. Крім того, дружина Малюкіна виявилася серед засновників двох фірм: “Ебісу Технолоджі” та “Медичний центр “Ванік”. Її партнеркою у останній є Ольга Тарасова. 

Тарасова також є співзасновницею ТОВ “Елпіда+” разом з Віталієм Екзарховим – колишнім керівником “Хоспісу”.

Дарья Малюкіна отримувала подарунки від Світлани Білецької минулого року.

Ось такий кандидат на посаду очільника Департаменту контролю, який раніше очолював Олексій Артикуленко.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.