Людина, яка працювала у “Жилкомсервісі та керувала тендерними фаворитами мерії, збирається працювати у Департаменті ЖКГ

Антон Короткіх претендує на посаду заступника Директора Департаменту житлово-комунального  господарства Харківської міськради.

Про це йдеться на сайті НАЗК.

Варто відзначити, що останнім місцем роботи Короткіх було КП “Жилкомсервіс”.

У поле зору ХАЦ, Короткіх потрапив, коли був директором кубла фірм, які отримали купу підрядів на ремонти від структурних підрозділів міськради.

Так, Короткіх був директором ТОВ “БВФ “Мегабуд”, ТОВ “БФ “Мегабуд”, ТОВ “Фірма “Мега-Буд”, ТОВ “Фірма “Дельта-Буд”, ТОВ “БВКФ “Еверест”, ТОВ “БК “Макробуд”.

Наприклад, саме фірма “Мега-Буд” була підрядником реконструкції скверу на вул. Тринклера, де встановлено пам’ятник Людмилі Гурченко. Ще в 2018 році ХАЦ відмічав завищені кошториси. Замовником робіт був Департамент комунального господарства Харківської міськради, який очолював Олексій Богач. Тепер Короткіх та Богач будуть працювати пліч-о-пліч у Департаменті ЖКГ.

Зараз фірма “Мега-Буд” переписана на Володимира Савковича, який також не чужий структурам міськради. Савкович відомий як інженер КП «Харківблагоустрій». На нього також переписали “Дельта-Буд” та “Еверест”.

Засновником ТОВ “БВФ “Мегабуд” та ТОВ “БФ “Мегабуд” став Євген Коваленко, а ТОВ “БК “Макробуд” – Андрій Вонсович.

Нагадаємо, що заступником директора Департаменту планувалося призначити Неллі Цибульник, але в останній момент її призначили очільницею Адміністрації Холодногірського району міста Харкова.
—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.