Директор “Водоканалу” Панов не задекларував футбольний клуб, де він президент

Директор КП “Харківводоканал” Віталій Панов у своїй щорічній декларації ніяк не вказується приналежність до футбольного клубу “Вовчанськ”, де він є почесним президентом.

Футбольний клуб “Вовчанськ” грає у другій лізі чемпіоната України. На сайті партії “Блок Кернеса  – Успішний Харків” вказано, що Панов допомагає футбольній команді протягом п’яти років. Однак, жодної фінансової інформації про це у деклараціях Панова – не має.

Хоча ще рік тому Панов був президентом, однак, цього року його на цій посаді змінив ще один депутат облради Олександр Ткаченко.

На одному з головних профільних футбольних ресурсів України Панов вказаний як власник ФК “Вовчанськ”. В 2020 році в одному з інтерв’ю тренер команди Андрій Березовчук розповідав, що клуб є стабільним, бо має підтримку Віталія Панова. 

Що стосується офіційної інформації, то існує ТОВ “ФК “Вовчанськ”, яке записане на Романа Іващенко. У єдиному реєстрі юридичних осіб, Іващенко є засновником та керівником ТОВ “ФК “Вовчанськ”.Однак, на сайті самого футбольного клубу Іващенко вказаний як адміністратор.Навіть, у привітанні Романа з Днем Народження вказано, що його, адміністратора, вітає керівництво клубу. До якого він здається не відносився. 

Тож ХАЦ готує заяву до НАЗК щодо проведення повної перевірки декларації директора КП “Харківводоканал” Віталія Панова. 

—————————————
Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.