Державний біотехнологічний університет віддасть новоствореній фірмі 600 тисяч за створення сайту


Державний біотехнологічний університет уклав угоду з ТОВ “Інститут Кіберспектр Солюшен” щодо створення веб-сайту навчального закладу вартістю 600 тисяч гривень

Про це стало відомо під час моніторингу сайту “Прозорро”.

Планується, що 120 тисяч гривень заплатять за розробку технічного завдання для створення сайту, майже 80 тисяч за розробку дизайну, 374 тисяч гривень за розробку безпосередньо інтернет-порталу.

Угоду підписали напряму, без проведення торгів.

Цікаво, що в грудні 2021 року вуз вже замовляв полуги зі створення сайту. Тоді вони коштували 49,9 тисяч гривень.

Як пише видання Kharkiv Today наприкінці 2021 року у Державному біотехнологічному університеті відбулися вибори ректора. Найбільшу кількість голосів виборці віддали за Андрія Одарченка — 65,93%. Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет призначив його на посаду ректора вишу. Але Андрій Одарченко не склав повноваження нардепа, тому поки що не може очолити Державний біотехнологічний університет.

Виконуючим обов’язки ректора призначили Андрія Кудряшова. 

ТОВ “Інститут Кіберспектр Солюшен” створена у листопаді 2022 року та записана на Сергія Вікторовича Степанця.

В той ж день Степанець став засновником ще кількох фірм. Наприклад, ТОВ “Біотехнологічний університет”. Директором цієї ТОВ є Катерина Сподар – співавторка наукових робіт разом з Андрієм Одарченко. Крім того, вона працювала на кафедрі разом з братом та батьком Одарченко. 

Також Степанець є засновником ТОВ “Інститут лікувальної та ветеринарної медицини”. Директором вказана Леся Бусол, яка також вказана як викладачка Державного технологічного університету. 

На Степанця ще записані ТОВ “Інститут кібербезпеки та інформаційних технологій “Кіберпорт” та ТОВ “Кіберспектр Солюшен”

Нагадаємо, що “Радіо Свобода” писала про тісні зв’язки нардепа Одарченко з бізнесменом, експрикордонником Вадимом Слюсарєвим. 

Раніше ХАЦ писав, що влітку Слюсарєв придбав бізнес у родини Євгена Мураєва. Директором цих компаній зараз є Юрій Вікторович Степанець. 

————————————-

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.