Державний біотехнологічний університет витратить сім мільйонів на ремонт 300-т метрів дороги

Державний біотехнологічний університет оголосив торги на ремонт дороги між двома корпусами колишньої Харківської зооветеринарної академії очікуваною вартістю сім мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Мова йде про капітальний ремонт дороги по вул. Академічній у селищі Мала Данилівка, від головного навчального корпусу університету до будівлі кафедри механізації. Хочуть замінити 3600 квадратних метрів асфальту. При цьому також зазначено, що планується оновити 600 метрів бордюрів з обох боків дороги. Імовірно, довжина ділянки дороги, яку планують відновити, – 300 метрів.

Варто зазначити, що корпуси  навчального закладу суттєво постраждали у результаті збройної агресії рф.

У липні народний депутат України, голова Вченої ради ДБТУ Андрій Одарченко говорив, що з початком повномасштабного вторгнення росії університет опинився в тяжкому становищі: неможливість проведення повноцінного освітнього процесу, зруйнована інфраструктура.

При цьому, за даними сайту “Prozorro”, на ремонтні роботи корпусів уклали угод на суму трохи більше мільйона гривень. А на ремонт ділянки дороги планують витратити сім мільйонів гривень.

Раніше ХАЦ писав, що Державний біотехнологічний університет уклав угоду з ТОВ “Інститут Кіберспектр Солюшен” щодо створення веб-сайту навчального закладу вартістю 600 000 гривень.

#ХАЦ_Контроль