Державний біотехнологічний університет замовив проєкт укриття у будівлі пам’ятки архітектури у центрі Харкова

Державний біотехнологічний університет уклав угоду із ФОП Омельченко Ірина Володимирівна щодо створення проєкту укриття у будівлі на вулиці Алчевських. Вартість проєктних робіт – мільйон гривень.

Про це стало відомо з аналізу сайту “Prozorro”.

Мова йде про замовлення проєктно-кошторисної документації щодо реставрації нежитлової будівлі “ХІМЕСХ” – пам’ятки містобудування та архітектури місцевого значення (охоронний №7010-Ха).

Планується ремонт підвальних приміщень з пристосуванням їх під захисну споруду у будинку по вулиці Алчевських, 44 (це центральний, адміністративний корпус об`єднаного ДБТУ).

Цікаво, що ФОП Омельченко Ірина Володимирівна ніколи не займалась створенням архітектурних проєктів.


Однак у договорі зазначено, що над розробкою документації будуть працювати залучені інженер-проєктувальник та архітектор. 195 000 гривень підприємниця запланувала витратити на попереднє обстеження, ще майже 400 000 гривень піде на обстеження будинку. Саме робочий проєкт створення укриття коштуватиме 301 000 грн.

Планується, що укриття буде розраховане на 400 осіб.Раніше ХАЦ писав, що Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця уклав угоду з ТОВ “Проектне ремесло” щодо обстеження пам’ятки архітектури.

#ХАЦ_Контроль