Clarity Project запустив новий сервіс з даними територіальних громад

Партнери “Харківського антикорупційного центру” проект Clarity Project запустив новий сервіс – аналітичну платформу Clarity Hromada. Платформа дозволяє відстежувати ключові показники територіальних громад: бюджетні витрати, економічну активність, демографію, відбудову та інше.

Сервіс постійно поповнюється інформацією з Єдиного державного порталу відкритих даних та інших офіційних джерел. 

Clarity Hromada має на меті зробити доступ до даних про територіальні громади легким та зрозумілим. Інформація відображається у формі зручних дашбордів. Користувачі можуть фільтрувати дані за необхідними показниками, рейтенгувати та порівнювати громади між собою, дивитися історію змін показників.

Clarity Hromada стане в пригоді:

  • мешканцям, громадським активістам та журналістам — для моніторингу використання публічних коштів та виявлення корупційних схем
  • потенційним інвесторам — для аналізу ринку та конкурентів перед відкриттям нових підприємств
  • локальним бізнесам — для пошуку нових партнерів
  • органам місцевого самоврядування — для ухвалення управлінських рішень

Скористатися сервісом можна за посиланням: clarity-project.info/hromada/, а також з меню на сайті clarity-project.info

Сервіс Clarity Hromada створено командою аналітичної платформи Clarity Project за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» і за сприяння Міністерства цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Довідка:

Clarity Project – одна з найбільш популярних платформ відкритих даних в Україні, щомісяця нею користується біля 600 000 відвідувачів. Система Clarity формує профілі українських компаній та фізичних осіб, використовуючи дані понад 130 джерел, наприклад, ЄДР та судового реєстру. Крім того, Clarity є розробником унікального інструменту, розширеної аналітики системи публічних закупівель Prozorro.