ХАЦ співпрацює з аналітичною платформою Clarity Project

Харківський антикорупційний центр розпочав співпрацю з аналітичною платформою Clarity Project для якіснішого аналізу публічних закупівель.

Лого платформи Clarity Project додано на сайт ХАЦ у розділ “Партнери”

ГО “Харківський антикорупційний центр” отримала від платформи відкритих даних Clarity Project безкоштовний доступ до даних та аналітики для використання у нашій діяльності. Таким чином платформа допомагає громадським організаціям та ЗМІ, діяльність яких несе виражену користь суспільству та потребує доступу до актуальних даних реєстрів і аналітики публічних закупівель Prozorro.

Така співпраця дозволить ХАЦ отримати доступ до більшої кількості аналітичних інструментів, отримувати якісну статистику по закупівельникам в області, їх зв’язкам з підрядниками, швидкий доступ до документів закупівель та багато іншого для створення нових аналітичних матеріалів. 

Зокрема, доступ до інструменту дозволить більш якісно слідкувати за використанням коштів на відбудову Харківської області.

Довідка:

Clarity Project – одна з найбільш популярних платформ відкритих даних в Україні, щомісяця нею користується біля 600 000 відвідувачів. Система Clarity формує профілі українських компаній та фізичних осіб, використовуючи дані понад 130 джерел, наприклад, ЄДР та судового реєстру. Крім того, Clarity є розробником унікального інструменту, розширеної аналітики системи публічних закупівель Prozorro.