Вільхівська сільська рада уклала дві угоди щодо ремонту покрівлі будівль загальною вартістю 2,76 млн грн. При цьому вартість профнастилу виявилась завищеною в два рази.

Про це стало відомо під час моніторингу закупівель у системі “Прозорро”.

Зокрема, майже 1,9 млн грн буде коштуватиме ремонт покрівлі у одному гуртожитку в селище Елітне, а 861 тис грн – в іншому. 

Варто відзначити ціни, за якими планують ремонтувати. Так, 1 кв метр профнастилу оцінили в 664 гривні. Це вдвічі дорожче, ніж зазвичай купують, в тому числі для проведення ремонтів у Харкові. 

Так, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” укладав угоду щодо придбання профнастилу по 332 гривні за кв.м. А при більших сумах ціна профнастилу знизилась до 302 гривень за кв.м.

За подібними цінами купують профнастил й у Запоріжжі

Дешевше 250 гривень за квадратний метр купують профнастил у Височанській селищній раді. Й подібна ситуація в інших регіонах України, в тому числі й серед закупівель для військових.

Військова частина А3336 уклала угоду на придбання профнастилу по 284 гривені за квадратний метр.

Засновником ТОВ “Харківдорбуд” вказані Станіслав Щубко та Михайло Баскін. Ще нещодавно співзасновником був Олександр Александров. Щубко раніше був директором ТОВ “ДАФ-С”, яке потім мало назву “Дороги України”, а зараз ТОВ “Екобуд України”

Варто зазначити, що “Харківдорбуд” знаходиться у тій ж будівлі, що і “Палмаз Груп”. Раніше ХАЦ писав про зв’язок цієї фірми з оточенням Ігоря Абрамовича – нардепа від ОПЗЖ, який написав заяву про складання мандату. 

Також “Харківдорбуд” отримував підряд на відновлення будинку в Ізюмі

————————————-

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.