Відновлення Харківщини: У Чугуєві без тендеру віддали 7 мільйонів на ремонт двох будинків

Комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство міста Чугуєва уклало дві угоди з ТОВ “Грандбудвугілля” щодо проведення ремонтних робіт на загальну суму 7,7 млн грн.

Про це стало відомо під час моніторингу сайту “Прозорро”.

Так, на заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді – поточний ремонт з встановленням металопластикових конструкцій в житловому будинку 155 м-н Авіатор запланували 5,19 млн грн.

Ще 2,5 млн грн запланували на поточний ремонт балконів житлового будинку м-н Авіатор , 157.

За даними протоколу, який опублікований у системі “Прозорро”, будинки були пошкоджені в результаті ракетних ударів 24 лютого та 25 липня 2022 року. В будинках були вибиті вікна.

“Після завданих обстрілами пошкоджень приміщення будинку № 155 перестали бути герметичними та утепленними, що унеможливлює їхнє опалення без встановлення вікон та дверей”, – йдеться в протоколі.

В протоколі вказано, що планується замінити вікна та двері, зробити укоси та відремонтувати всі вхідні групи.

Підрядником без проведення торгів визначили ТОВ “Грандбудвугілля”. Аргументація чому саме цей підрядник має виконати роботи, у протоколі зазначена не була.

Засновником ТОВ “Грандбудвугілля” є В’ячеслав Аміров.

Раніше ХАЦ писав, що Аміров Вячеслав Беглярович був головним фаворитом Чугуївської міськради на отримання підрядів, як на ремонтні роботи, так й на постачання товарів.

————————————-

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.