У Балаклії відремонтують ще шість багатоповерхівок: адреси, підрядники, ціни

У Харківській області активно почали ремонтувати будинки, які постраждали від збройної агресії рф на деокупованих територіях, зокрема у Балаклії.

Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міськради у липні уклало шість угод на ремонт пошкоджених будинків на загальну суму майже десять мільйонів гривень.

Найдорожча угода вартістю 5 мільйонів гривень стосується аварійно-відновлювальних робіт покрівлі, зовнішніх стін, віконних та дверних блоків багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Центральна, 2а. Підрядником стало ТОВ “ЮВМ-Буд”, засновником якого є Максим Шульгін.

Під час укладання решти угод обійшлись без проведення торгів. 

Із ФОП Нещенко Сергій Олександрович уклали дві угоди на капітальний ремонт будинків за адресами: вул. Гагаріна, 17 (1,38 млн грн) та Гагаріна, 21 (1,26 млн грн).

Ще три угоди підписали із новою фірмою, яку зареєстрували лише наприкінці травня 2023 року: ремонтувати будинки по вул. Харківська, 6 (894,7 тис. грн), вул. Харківська, 4 (823,3 тис. грн) та вул. Петрусенка, 3 (523,9 тис. грн) буде ТОВ “Новабуд УА”. Фірма зареєстрована у Харкові, а її засновником указаний Поглазов Сергій Віталійович із Львівської області.

Варто зазначити, що ціни на вікна в кошторисах перелічених підрядників суттєво відрізняються. Так, у ТОВ “ЮВМ-Буд” вартість вікон становить 7200 гривень за квадратний метр без ПДВ, дверні блоки майже по 8000 гривень за квадратний метр.

ФОП Нещенко вставляє вікна по 4600 гривень за квадратний метр, а будівельні новачки – по 4296 гривень за квадратний метр вікон і близько 5000 гривень за квадратний метр дверних блоків. Ці ціни є ринковими.

Раніше ХАЦ писав про те, що у Харкові відбудову 11-ти багатоповерхівок доручили свіжозареєстрованому підприємцю.

Нагадаємо, ХАЦ спільно з “Запорізьким центром розслідувань” аналізує відновлення інфраструктуриу у двох регіонах. Нещодавно ми опублікували спільну аналітику щодо підготовки шкільних укриттів

#Досвід_регіонів