Вартість будівництва укриття в Наталиному зросла до 127 мільйонів гривень — це удвічі дорожче, ніж підземна школа у Харкові

Наталинська сільська рада (Красноградський район) оголосила чергові торги щодо будівництва шкільного укриття. За рік вартість проєкту зросла вдвічі – до 127,7 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Нагадаємо, майже рік тому сільрада без проведення тендеру уклала угоду з ТОВ “Будівельна група “Житлобудпроект” на будівництво шкільного укриття вартістю 59,12 млн грн.

Але ця угода була розірвана, після чого оголосили нові торги, які також не були доведені до завершення. У березні 2024 року сільрада замовила коригування проєктної документації за мільйон гривень, при цьому сам проєкт коштував ще два мільйона гривень.

Укриття для ліцею в Наталиному розраховане на 400 осіб, у техзавданні є будівництво баскетбольного та спортивного майданчика, оновлення доріжок та тротуарів.

Для порівняння, перша підземна школа у Харкові може вмістити одночасно 450 учнів, а її вартість складала 58,8 млн грн, тобто у понад два рази дешевше укриття у Наталиному. 

#ХАЦ_Контроль