Комунальне підприємство “Благоустрій міста Ізюма” уклав угоду з ТОВ “Слобожанська будівельна компанія “Саргон” щодо ремонту будівлі готелю вартістю 24,99 млн грн.

Про це стало відомо під час моніторингу сайту “Prozorro”.

Мова йде про капітальний ремонт будівлі готелю “Крем’янець” по вулиці Покровська, 32 в Ізюмі. Зараз у цій будівлі розташовані різні державні структури, зокрема, податкова інспекція, відділ міграційної служби тощо.

Угоду підписали після проведення тендеру, але все одно ціни на деякі матеріали виявились суттєво завищеними.

Тож розглянемо кошторис детальніше: суху штукатурну суміш МП-75 планують купувати по 23,40 гривень за кілограм. Для порівняння, у Харкові така суміш коштує 12,66 гривень за кілограм.


Металопластикові двері запланували купити по 10 500 гривень за квадратний метр. Раніше ХАЦ вже проводив аналіз цін на закупівлю дверних блоків і зазначав, що замовникам вдавалось купувати двері за ціною у діапазоні 4000-8000 гривень за квадратний метр.

Покрівельна ПВХ-мембрана прописана у кошторисі вартістю 575 гривень за квадратний метр. Для порівняння, у будівельних магазинах є купа варіантів у діапазоні 350-450 гривень за квадратний метр.

Планують закупити монтажну піну по ціні 520 гривень за літр на загальну суму 90 000  гривень. При  тому, що у магазинах монтажна піна продається у ємкості 0,75 л або 0,85 л по ціні 170-240 гривень, тобто літр коштує до 300 гривень .

Вартість сухої суміші Ceresit CN-69  зазначена на рівні 35,3 гривень за кілограм, хоча сайт виробника пропонує по 15,2 гривні за кілограм, тобто купувати будуть більш ніж вдвічі дорожче. Завищені ціни прописані і на іншу продукцію Ceresit.

Варто зазначити, що в кошторисі багато позицій мають ринкові ціни без суттєвих переплат. 

Директором та засновником підприємства є Андрій Овчаренко, раніше був Олександр Шамарін. Шамарін є керівником ТОВ “Перша слобожанська будівельна компанія”, яка також отримує підряди від ХОВА.

Раніше ця фірма отримала підряд на відновлення Старосалтівського ліцею вартістю 193 млн грн. 

#ХАЦ_Контроль