БІЛЯ СТАДІОНУ “МЕТАЛІСТ” ПОЧИНАЮТЬСЯ РОБОТИ З БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

 width=

ТОВ «УКРАВТОАРСЕНАЛ» надала декларацію щодо початку підготовчих робіт з будівництва багатофункціонального комплексу з житловими квартирами і підземним паркінгом біля стадіоону «Металіст».

Про це стало відомо з сайту ДАБІ.

Нагадаємо, що у лютому депутати міськради надали цій фірмі дозвіл на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки площею 1,26 га за адресою вул. Оренбурзької, 9 зі зміною цільового призначення.

Ця земельна ділянка розташована впритул до території стадіону “Металіст”, поруч зі входом на Східну трибуну.

На сьогоднішній день ця територія використовується для паркування транспортних засобів, в тому числі – спеціальних, під час проведення футбольних матчів та інших заходів.

Будівництво багатофункціонального комплексу з житловими квартирами на цій земельній ділянці може стати перешкодою для проведення в подальшому на харківському стадіоні матчів найвищого рівня, таких як Євро-2012. Адже свого часу, саме виходячи з вимог організаторів чемпіонату Європи з футболу, ця ділянка була повністю звільнений від будь-яких забудов.

Крім того, сам процес будівництва багатофункціонального житлового комплексу зовсім поруч зі стадіоном, поряд з підвищеною терористичною загрозою, може поставити під сумнів можливість проведення офіційних міжнародних футбольних матчів у Харкові.

Засновниками ТОВ «Укравтоарсенал» є Юрій Животченко, Олексій Лисих, Олександр Нотченко та ТОВ Компанія з управління активами «ГРІ», бенефіціаром вказано Валерія Сальцева, керівник Володимир Мороз.

У 2014-2015 роках Олександр Нотченко був гендиректором ПАТ «Футбольний клуб «Металіст». До того працював заступником гендиректора ФК. У той час президентом та власником клубу був біглий бізнесмен Сергій Курченко.

У 2015 році ТОВ «КУА Грі» разом з ТОВ «Куа «Діводор» та Прат «СК «Мега-гарант-Життя» булиакціонерами ПАТ «Мега-Трейд»

Акціонерами «Мега-гарант-Життя» є ТОВ «ФК «Інвеста», ПАТ «Корпоративний капітал» та ПАТ «Стратег». Два роки тому бенефіціарами ТОВ «ФК «Інвеста» були згаданий Юрій Животченко та екс-депутат Харківської облради, гендиректор заводу «Турбоатом» Віктор Суботін. Наразі Суботін одноособово володіє «ФК «Інвеста».