У Терехова збираються повторно витратити мільйони на ремонт двору, який зробили влітку


Управління екології та благоустрою Харківської міськради уклало угоду з ТОВ “БВКФ “Технікабуд” щодо благоустрою території вартістю 2,7 млн грн.


Про це йдеться на сайті “Прозорро”.Мова йде про відновлення елементів благоустрою території по вул. Полтавський Шлях, 155.

3 червня ТОВ “БВКФ “Технікабуд” отримала підряд на ремонт цього двору. Вартість угоди склала 7,3 млн грн. Пізніше суму угоди знизили до 5,1 млн грн. Варто відзначити, що у додатковій угоді не було даних за рахунок яких саме робіт була зменшена сума угоди. Крім того, незважаючи на всі заяви щодо відкритості міської ради та щодо необхідності публікації кошторисів, Управління екології та благоустрою продовжує приховувати кошториси робіт. 

Гроші за ці роботи вже були оплачені, а самі роботи з благоустрою двору закінчені ще влітку. Так, у дворі влаштували дві майданчики для стрітболу, майданчик зі штучною травою, дитячий та майданчик з тренажерами, огорожу тощо.

І тепер управління екології укладає ще одну угоду, в якій планує велику кількість земельних робіт для будівництва спортивного майданчика, вкладання штучного покриття та газону, огорожі, встановлення щита для стрітболу. Тобто все те, що було вже зроблено ще за минулим договором.Тобто управління збирається витратити гроші на роботи, які вже зроблені та можливо оплачені влітку.

ТОВ “БВКФ “Технікабуд” засновано Олександром Волковим. Ця фірма отримала підрядів майже на 300 млн грн. В основному від Департаменту комунального господарства та Управління екології та благоустрою після того, як два департаменти міськради були поєднані.