Інститут імені Бокаріуса замовив будівництво ДНК-лабораторії за 20 млн грн до кінця року

Національний науковий центр “Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса” уклало угоду з ТОВ “Буд Система Плюс” щодо будівництва ДНК-лабораторії вартістю 19,49 млн грн.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

До кінця року планується виконати робочий проєкт, побудувати одноповерховий будинок та встановити обладнання.

Вартість проєктних робіт склала 550 тис. грн, будівництво лабораторії 7,5 млн. грн., вартість обладнання понад 11 млн грн.. 

ТОВ “Буд Система Плюс”створене в 2019 році. Було зареєстроване у 2019 році. Потім компанія була зареєстрована у Вишневому Київської області. І зараз перереєстрували у Харків. Це найбільший підряд цієї фірми за історію участі у тендерах “Прозорро”. 

Вказано, що субпідрядником, яке отримає понад 20 відсотків грошей, буде ТОВ “НВП “Аллхім -Сервіс”. Засновником є Мирослава Хотиненко, директором Ангеліна Ковальчук. Ще одним субпідрядником з фінансуванням до 20 відсотків буде ТОВ “Танкріабуд” Олександра та Ольги Кулакових. Ці люди також вказані, як працівники ТОВ “Буд Система Плюс”. 

Техніку орендують у ТОВ “БТО “Сппецтехінвест” Віталія Науменка та ТОВ “Глобал Рент Україна” Олени Букши та Тетяни Тараненко.

Конкурентами під час торгів ТОВ “Лабкейр МС” та ТОВ “Ай-Сі-Бі”.