У Харкові на тренування міні-футбольної команди витратять понад два мільйона коштів платників податків

Комунальне підприємство “Муніципальний спортивний клуб “Харків” оголосило торги на організацію проведення спортивних зборів. Очікувана вартість послуги складає 2,4 мільйона гривень.

Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Прозорро”.

Мова йде про надання послуг з організації спортивних навчально-тренувальних заходів та зборів з підготовки спортивних команд КП “МСК “Харків” для участі у міських та обласних змаганнях з футзалу, футболу та міні-футболу.

У тендерній документації вказано, що послуга складається з організації 104 навчально-тренувальних заходів з підготовки до міських та обласних змагань. Плановий кількісний склад спортивної команди – 18 осіб.

Нагадаємо, що в грудні 2021 року у місті було створене комунальне підприємство “Муніципальний спортивний клуб Харків”, за два місяці до початку повномасштабного вторгнення.

Всього близько семи з половиною мільйонів гривень коштувало харків’янам утримання професійного міні-футбольного клубу в рік повномасштабного вторгнення. 

Раніше в міськраді відмічали, що у 2023 році обсяг фінансування КП з міського бюджету залишиться на рівні попереднього року.

Але минулого року витрат на збори у сумі 2,4 млн грн не було. 

#ХАЦ_Контроль