Харків витратив 700 000 гривень на утримання нової комунальної “іграшки” – мініфутбольного клубу

Із початку 2024 року на організацію та проведення матчів мініфутбольної команди “МСК “Харків” вже витратили понад 700 000 гривень. Про це стало відомо з аналізу Єдиного порталу публічних коштів.

Здебільшого отримувачами коштів стали два ФОПи: Мажуга Олексій Олександрович та Кочерова Катерина Миколаївна. Ці підприємці постійно отримують підряди за організацію матчів комунальної мініфутбольної команди та її тренувань.

Загалом Мажуга отримав від комунального клубу підрядів на суму 5,78 млн грн, а Кочерова – 6,1 млн грн. Крім того, Мажуга зараз виграв тендер на суму 1,359 млн грн на організацію спортивних навчально-тренувальних заходів та зборів з підготовки спортивних команд КП “МСК “Харків” для участі у міських, районних та обласних змаганнях з футзалу, футболу та міні-футболу. Ще один тендер з такою назвою на суму 1,5 млн грн виграв ФОП Лисенко Геннадій Євгенович.

На даний момент МСК “Харків” займає восьме з десяти місць у VBET Екстра-ліга сезону 23/24.

Раніше ХАЦ писав, що мініфутбольна команда за бюджетні кошти де-факто була створена під час повномасштабного вторгнення. У 2022 році на утримання команди з бюджету Харкова витратили близько семи мільйонів гривень, а у 2023 році ця сума зросла.

#ХАЦ_Контроль