В ГОТЕЛІ «НАЦІОНАЛЬ», ХАРКІВСЬКІЙ МІСЬКРАДІ ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКАХ ТРИВАЮТЬ ОБШУКИ ЧЕРЕЗ «КООПЕРАТИВНУ СХЕМУ»

 width=

В Харкові 15 вересня почалися обшуки по справі щодо безоплатної передачі земельних ділянок обслуговуючим кооперативам. Правоохоронці проводять обшуки в готелі «Національ» Геннадія Кернеса, приміщеннях міськради та приватних будинках.

Про це повідомив генпрокурор України Юрій Луценко.

“Сьогодні з сьомої ранку в Харкові тривають обшуки, плануються десятки. У місто виїхали 100 співробітників ГПУ і співробітники СБУ. Обшуки відбуваються у зв’язку з кримінальною справою відносно організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн. В організації схеми підозрюють керівництво міста. Зайшли з обшуками в Національ до Кернеса. Також з обшуками прийшли і в будинок, який належить матері Добкіна, але він приїхав показав прописку, а згідно із законом це недоторканне житло народного депутата”, – додав генпрокурор.

Нагадаємо, що «Харківський антикорупційний центр» активно описував як саму схему, так й людей, які отримували землю.
Майже 1000 га землі на мільярди гривень отримало оточення Геннадія Кернеса та Михайло Добкіна за часів правління останніх у Харкові. Ця оборудка не було б вдалою, якщо б у місті не було впливової люди, яка б дуже вдало закривала очі на схему та мала вплив на правоохоронців. Й така людина була довгий час – колишній прокурор міста Харкова Євген Попович.

Перелік кооперативів можна дивитися за посиланням

А про саму схему є тут