Суд визнав винуватим Миколу Дмитровича Курочкіна в колабораційній діяльності та призначив йому покарання у виді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, правоохоронних органах, судах строком на 10 років, без конфіскації майна. Про це стало відомо з вироку Балаклійського районного суду Харківської області від 4 липня.

З вироку стало відомо, що Курочкін з червня по кінець серпня 2022 року добровільно займав посаду так званого «специалиста эксплуатации отдела ЖКХ ВГА Изюмского района» в окупаційній адміністрації держави-агресора.

Як встановило слідство, Курочкін фактично виконував обов’язки фотографа окупаційної адміністрації держави-агресора. Зокрема, він фотографував працівників так званих «народної міліції» та «тимчасової цивільної адміністрації м. Балаклія», вклеював вказані фотознімки у бланки пропусків до так званої «адміністрації», виконував функції фотографа під час проведення окупантами масового заходу зі святкування «Дня міста Балаклія».

Курочкін визнав в суді себе винуватим.

#хац_контроль