Вироком суду визнано винуватим так званого “начальника” окупаційного КП «Балакліягаз» у колабораційній діяльності та призначив покарання у виді позбавлення права обіймати посади в органах влади та місцевого самоврядування на строк 10 років. Про це стало відомо з вироку Київського райсуду міста Харкова від 7 березня.

За даними Харківського антикорупційного центру мова йде про уродженця м. Балаклія Мирочицького Антона Олександровича. Про це стало відомо з порталу “Судова влада”.

Фото Мирочицького з його Фейсбук-сторінки

Згідно вироку суду, Мирочицький з 11 березня 2021 року працював на Балаклійській дільниці газопостачання Чугуївського ТП АТ «Харківгаз».

Як встановило слідство, під час окупації Балаклії російськими військами, влітку 2022 року, всупереч законодавству України було утворено так зване “Комунальне підприємство «Балакліягаз», яке добровільно очолив Антон Мирочицький, зайнявши посаду «начальника».

Як зазначається у вироку суду, так зване КП «Балакліягаз» не входило до структурного підрозділу незаконного органу “влади”, створеному на тимчасово окупованій території, крім того КП «Балакліягаз» господарську діяльність не проводило.

У період не пізніше середини серпня 2022 року, перебуваючи на території Балаклійської дільниці Чугуївського ТП АТ «Харківгаз», за адресою: Харківська область, Ізюмський район, м. Балаклія, площа Ростовцева, буд. 4, Мирочицький зібрав працівників цього підприємства та публічно закликав їх до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями.

Мирочицький визнав свою вину.

Цікаво, що в 2018 році, Мирочицький на сторінці у Фейсбуці викладав свої фотографії з російського Нижньовартовська (місто у складі Ханти-Мансійського автономного округу) та проліт над річкою Об (в російському Західному Сибіру).