31 грудня 2021 року нардеп фракції “Слуга Народу” Олексій Красов задекларував придбання автомобіля MERCEDES-BENZ V 250. Вартість автівки склала 1,27 млн грн.

Про це стало відомо з повідомлення про суттєві зміни матеріального стану, яке Красов подав до НАЗК.

Автівку нардеп придбав у Тетяни Харченко.

До цього придбання Красов їздив на автомобілі BMW 528 2012 року випуску. Цю машину за 470 тис. грн він продав ще влітку. 

Цікаво, що на передвиборчому плакаті Красов сидить на велосипеді, а не у “Мерседесі”.

Нет описания фото.

За даними декларації Красова за 2020 рік, його річна зарплата нардепа склала 467 тис грн, дохід дружини склав 533 тис грн. При цьому Красов показує, що в нього збільшилися заощадження на 80 тис дол. – з 200 тис. дол до 280 тис. дол. Хоча ця сума значно більше річного доходу родини нардепа.

Також нардеп вказав, що його родина володіє квартирами у Києві та Харкові, житловими будинками у Харкові та Пісочині, нежитловими приміщеннями та кількома земельними ділянками.

Нещодавно ХАЦ у розслідуванні про статки нового очільника ОДА Олега Синєгубова розповідав про його зв’язок з нардепом Красовим.

Під час парламентських виборів Синєгубов був довіреною особою Красова –  і це не банальний факт. Адже відразу кілька джерел підтвердили ХАЦ, що оба політика входять до оточення Романа Ярового – зятя колишнього нардепа Василя Грицака, якого називали лобістом концерну ЄДАПС. До того, як стати нардепом, Красов працював у кількох фірмах, які належать членам родини Ярового. Зокрема. Красов працював у ТОВ “Ярко”, де засновником є саме Роман Яровий. Та й його дружина – донька Грицака – Марина Ярова є засновницею фірми “Галатея-Фарм”, яка розташована у тій ж будівлі на Бакуліна, де й фірми Синєгубова.