Ремонт котельні у Куп’янську: договір на продовження реконструкції планують укласти з людиною, яка була раніше співвласником скандальної фірми

Департамент ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу ХОДА планує укласти договір з ФОП Говоруха Віталій Миколайович на 1,89 млн. грн. щодо реконструкції котельні в Куп’янську (за адресою: вул. Лікарняна, 2). Про це стало відомо з системи публічних закупівель «ProZorro».

Віталій Говоруха раніше був співвласником та керівником ТОВ «Індіго Груп».

Саме по цій котельні, за цією адресою, поліція підозрює ТОВ «Індіго Груп» у завищенні вартості на попередній реконструкції.

«ТОВ «Індіго Груп» з метою подальшого постачання технічного устаткування на котельні, використало ряд підприємств та здійснило закупівлю технічного устаткування за явно завищеними цінами. Даний факт підтверджується аналізом середньо-ринкових цін по Україні та висновком спеціаліста Універсальної біржі «Україна» від 08.10.2019 №38», – йдеться в ухвалі суду.

По цій справі, начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп`янської міської ради підозрюється у зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах під час реконструкції котелень у Куп’янську.

ТОВ «Індіго Груп» фігурувала у декількох кримінальних провадженнях щодо розкрадання бюджетних коштів.