Комунальники скандального Сироти розірвали договори на проведення корпоративу

Вчора та сьогодні КП “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” розірвало 3 договори з ТОВ “Аюніті” щодо проведення новорічного корпоративу (надання послуг офіціантів, адміністраторів бару та оренди майна) на суму 118 тис. грн. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що КП «ХРБП» планувало витратити 118 тис. грн. на проведення корпоративу, а саме 48 тис грн планувалося заплатили за оренду приміщення, ще 48 тис. грн мали піти на послуги офіціантів, кухарів з готування їжі, а трішки більше 20 тис грн – на послуги з адміністраторів бару.

Інформації про ці закупівлі під час сесії міськради озвучив депутат, співзасновник “Харківського антикорупційного центру” Ігор Черняк.

Під час сесії віце-мер Харкова Віталій Мірошник розповів, що у КП “ХРБП” підтвердили ці закупівлі і що за словами директора КП Семена Сироти ці кошти були взяти з прибутків підприємства.

Після озвучення цієї інформації мер Харкова Ігор Терехов заявив, що закупівлі будуть скасовані, а “корпоративи потрібно проводити за свої кошти”.

Семен Сирота є обвинуваченим у справі щодо зловживання службовим становищем та привласненні коштів КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» при закупівлі спецавтомобілів для прибирання міста.

Ще нещодавно він був віце-мером, однак, повернувся до КП. Його посаду зайняв Мірошник.

Більше про діяльність Сироти на посаді директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» можна прочитати в матеріалі «Оточення віце-мера Харкова, якого судять за корупцію, освоїло 600 мільйонів на харківській комуналці».

—————————————
Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.