Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом невиконання рішень суду Харківською міськрадою щодо призупинення рішення про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом невиконання рішень суду Харківською міськрадою щодо призупинення рішення про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Про це стало відомо з сайту облпрокуратури.

Прокуратура області внесла до ЄРДР відомості за ч. 2 ст. 382 КК України (умисне невиконання судового рішення службовими особами).

Йдеться про рішення Харківського окружного адміністративного суду від 19 лютого 2019 року за позовом Харківського антикорупційного центру та Ігоря Черняка щодо призупинення рішень Виконкому міськради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах.

Згідно з ним, на час розгляду скарги по суті, дія нових тарифів, введених з 7 лютого 2019 року, призупинена. Тобто вартість проїзду має бути такою, яка була до введення нових тарифів. Проте службові особи Харківської міської ради не виконали рішення суду. Станом на ранок 20 лютого тарифи в громадському транспорті не були приведені до відповідності.