Повернення “єнакієвських”, або новий призначенець від окупантів в Ізюмі

В місті Ізюм Харківської області продовжують формування окупаційної влади. Заступником гауляйтера, так званого “голови Ізюму та Ізюмского району”, Владислава Соколова став уродженець міста Єнакієво – Олександр Кішинець.

Про стало відомо з бюлетеню, який окупанти роздають у місті Ізюм.

Вказано, що Олександр Олександрович Кішинець теперь є заступником Соколова з питань безпеки та діяльності силових структур. Тепер саме він буде контролювати продаж алкоголю та ліків на території міста Ізюм.

Про людину з таким ПІБ є інформація на сайті “Миротворець”.

Вказано, що Кішинець був першим заступник командира батальйону СВД «Беркут». Його було взято в полон, але звільнено під час обміну. Після звільнення повернувся знову до СВД «Беркут», став політруком. Активно займався громадськими рухами, учасник «Антимайдану», очолював роботу з дитячими та молодіжними громадськими організаціями – був головою Донецької обласної молодіжної громадської організації «Острів Свободи» (працювала в Донецьку та Лимані з 2006 р.). Робота з молоддю велася у руслі «військово-патріотичного» виховання. У складі громадської організації – спортивний бійцівський клуб.

За даними “миротворця” Кішинець тісно пов’язаний із “беркутовцем” Юрієм Сивоконенко депутатом т.з. “ДНР”.

Крім того, Кішинець активно працював з військово-патріотичним рухом «Молода гвардія – Юнармія», яке працює по аналогії з російською “юнармією”.

За даними ХАЦ, донька Олександра Кішенця мешкає у Києві та була засновницею кількох фірм, які мають ознаки фіктивності. Ці фірми мають зв’язки з сотнею інших, стособно багатьох з яких були відкриті кримінальні провадження, щодо фіктивності. Цікаво, що одна з фірм була зареєстрована у Лимані, одна в Київській області – на території облуправління лісового господарствча і ще одна в Києві. В основному фірми були записані на мешканців окупованих територій, але за документами нібито вели діяльність на території України.

З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України, донька Кішинця не переїхала до донецька, в якому постійно мешкала до 2018 року, не поїхала у Ізюм, а перебралася до Буковелю.

Варто відзначити, що особисто Кішинець перебуває у розшуку. Його підозрюють у створенні незаконного збройного формування. 

Нагадаємо, що раніше ХАЦ вже робив кілька публікацій щодо людей, які допомагають окупантам в Ізюмі.

#досвід_регіонів