“Porsche товариша з Франції” продається у Києві: продовження історії екс-чиновника міськради Колесника, який засвітився в Ніцці

В серпні минулого року на всю Україну прогримів на той момент директор Департаменту земельних відносин Харкіівської міськради Сергій Колесник, який на елітному Porsche 911 засвітився на відпочинку в Ніцці.

Харківський чиновник із мерії Терехова на елітному Porsche 911 засвітився в Ніцці – соцмережі
Сергій Колесник / Фото: Фейсбук чиновника

На фото видно, що Колесник їздить по Ніцці на автомобілі Porsche 911 з харківськими номерами.

сергій колесник

Колесник для “Суспільне. Харків” прокоментував тоді цю ситуацію так: “Так, я справді був у свою законну відпустку в Ніцці, повернувся до України після закінчення відпустки, це легко перевірити за митними відмітками у паспорті. Виїжджав я як багатодітний батько. У Ніцці вже багато років живе мій давній товариш, бізнесмен, на фото Porsche 911 – це його автомобіль, це також можна легко перевірити”.

Ось же, Колесник стверджував, що Porsche 911, за кермо якої він сідав у Ніцці – це автівка його давнього товариша, який багато років живе у Ніцці.

Ще тоді, ця версія здалась дуже підозрілою, з урахуванням того, що автівка була на номерах з харківською реєстрацією. А його товариш, за словами Колесника, багато років живе у Ніцці.

А буквально на днях ця версія стала ще більш підозрілою, коли ми знайшли на сайті Auto.ria інформацію, про те що на продаж виставили у Києві саме цей Porsche 911, в якому засвітився у Ніцці Колесник. Те що це одна й та ж автівка підтверджує номер, який співпадає у автівки, яку виставили на продаж та в тій яку використовував Колесник в Ніцці – АХ 9123 МВ.

Porsche 911 хочуть продати за 99 тисяч доларів або приблизно за 4 млн. грн. Автівка 2018 року випуску та має 33 тис. км. пробігу. Авто привезли з Канади, де воно в 2020 році потрапляло в ДТП, внаслідок чого було пошкоджено кузов.

Цю автівку придбали на аукціоні в листопаді 2020 року та зареєстрували в грудні 2021 року в Україні.

Ось же версія про давнього товариша у Ніцці, в якого Колесник взяв покататись Porsche 911 на харківських номерах стала ще більш фантастичною, бо важко повірити, що цей товариш, який живе довгий час у Франції, приїхав під час війни спеціально до Києва, під час війни, щоб продати автівку.

Нагадаємо, що після того, як стало відомо про відпочинок Колесника у Ніцці, Харківський міський голова Ігор Терехов звільнив його з посади. “Колесник Сергій Володимирович, директор Департаменту землеустрою, звільнений за поведінку, несумісну в умовах війни зі статусом людини, що перебуває на держслужбі. Це урок для усіх. Для усіх! Хочу, щоб ви це розуміли. Таке буде з кожним, хто дозволяє собі такі витівки!”, – зазначив тоді Терехов.

В ефірі телемарафону 26 серпня 2022 року Ігор Терехов зазначив, що звільнив Колесника “не за те, що він поїхав у відпустку — на це він мав право”: “Я звільнив його за хамську, негідну поведінку під час війни… І сьогодні говорити про те, як ти відпочиваєш, з якими пакетами ти стоїш, в які машини ти сідаєш — це обурливо, це негідно працівника мерії”.