Після публікації ХАЦ, “Шебелинкагазвидобування” відмінила закупівлі на 4 мільйони сувенірів, коштовного смартфону та організацію свят

Акціонерне товариство “Укргазвидобування” в особі філії “Шебелинкагазвидобування” відмінило закупівлі брендованої сувенірної продукції, коштовного смартфону та проведення презентацій та свят. Ці три закупівлі обійшлись би товариству в 4,1 млн. грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Закупівлі були відмінені у зв’язку зі зміною потреби через високий негативний суспільний інтерес в період дії правового режиму воєнного стану.

Харківський антикорупційний центр опублікував 5 травня матеріал про закупівлю “Шебелинкагазвидобування” брендованої сувенірної продукції, коштовного смартфону та проведення презентацій та свят. А вже 9 травня на основі службової записки заступника директора філії “Шебелинкагазвидобування” АТ “Укргазвидобування” з регіонального розвитку щодо необхідності відміни закупівель, у зв’язку зі зміною потреби через високий негативний суспільний інтерес в період дії правового режиму воєнного стану, вони були скасовані.

Нагадаємо, що серед брендованої сувенірної продукції для заходів різного рівня публічності в громадах на загальну суму 2,04 млн. грн., яку планували придбати – 200 зонтів, 200 кепок, 200 павербанків, 150 еко-сумок, 300 рюкзаків, 70 флешок, 500 фляг для води, 150 термосів з чохлом, 200 чашок, 200 твердих блокнотів, 200 блокнотів А5 на пружині, 200 блокнотів А6 на пружині, 250 малих пакетів, 350 великих пакетів, 400 великих паперових пакетів, 50 маленьких паперових пакетів, 500 пластикових ручок, 300 альбомів для малювання, 300 наборів кольорових олівців, 300 пластикових портфелів, 100 пледів з індивідуальним дизайном, 100 худі, 500 попсокетів та 40 картин.

Також планувалось укласти договір на 2,05 млн. грн. щодо організації 10 дитячих свят (тривалість одного дитячого свята – не менше 1,5 годин, для не менше ніж 70 осіб), 7 свят в тих же областях для 100 осіб, 7 новорічних свят та 20 дитячих майстер-класів в Харківській, Дніпропетровські, Полтавській областях з врученням брендованої продукції.

Крім цього, заплановано було придбати і смартфон за 56,5 тис. грн.

Власником акцыонерного товариства “Укргазвидобування” в особі філії “Шебелинкагазвидобування” є державна акціонерна компанія “Нафтогаз України”.

———————————

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.