Після публікації ХАЦ “Шебелинкагазвидобування” відмінила закупівлі з покосу трави за 9 мільйонів

Акціонерне товариство “Укргазвидобування”, а саме філія “Шебелинкагазвидобування”, відмінило дві закупівлі на загальну суму 9,4 млн грн щодо покосу трави на об’єктах та прилеглих територіях підприємства. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “Prozorro”.

Наприкінці червня ХАЦ зробив матеріал про те, що “Шебелинкагаз” збирається витратити на покос трави майже 10 млн грн. Планували покосити траву тричі до кінця року на загальній площі 187 гектарів у Красноградському, Лозівському, Харківському, Чугуївському, Зміївському, Богодухівському, Куп’янському районах Харківської області, а також в Полтавській та Дніпропетровській областях (орієнтовно 373 ділянки).

Ще до проведення аукціонів закупівлі були відмінені через відсутність потреби. У листі головної компанії АТ “Укргазвидобування” від 17 липня причина скасування тендеру звучала так: бажання зекономити та раціонально використати кошти в умовах воєнного стану.

Це не перша закупівля, яку “Шебелинкагазвидобування” скасовує після публікації матеріалів ХАЦ. У травні цього року були відмінені також закупівлі сувенірів, коштовного смартфону та організація свят на загальну суму чотири млн грн.

Загальна сума економії перевищила 13 млн грн.

#хац_контроль

#хац_результат