Євген Іванов претендує на посаду заступника голови Харківської ОДА. 

Про це йдеться з декларації кандидата на посаду.

Євген Іванов був помічником нардепа Олександра Біловола, а зараз є помічником нардепа Олексія Красова (фракція “Слуга народу”). Крім того, він був радником Синєгубова, коли той очолював Полтавську ОДА.

Іванов вказав, що працює у Фермерському господарстві “Альфа”, співвласником якого є його дружина Наталія Іванова. також серед співвласників цього господарства – Віктор Белінський та Любов Белінська.

Віктор Белінський був депутатом облради від партії “Європейська солідарність”. В 2020 році він вже балотувався від партії “Слуга народу”, але не пройшов. Коли Белінський був депутатом облради, Євген Іванов та його дружина були його помічниками.

У власності родини Іванових, згідно їх декларації, понад 70 земельних ділянок. Крім того, є у власності родини квартири у Харкові та Львові. Минулого року, Наталія Іванова отримала дивідендів від ФГ “Альфа” на суму 6 млн грн.

Також родина Іванова володіє двома автівками: RANGE ROVER VELAR 2020 року та MERSEDES-BENZ GLS450 2021 року.

Ще Іванови є засновниками ТОВ “Восток Агрогруп”, “Дарина-Агро”, Наталія Іванова є серед засновників ТОВ “Відродження-1881”.

Раніше серед засновників  ТОВ “Відродження-1881” був депутат райради від партії “Слуга Народу” Саід Халід Пахлаван.

Раніше стало відомо, що першим заступником голови ОДА буде Олександр Скакун.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.