Нова перевірка самобудів у Лісопарку: мерія перевірить ділянку адвокатки Кернеса та Добкіна – Юлії Плєтньової

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту з інспекційної роботи Харківської міськради оголосила о проведенні чергових перевірок, щодо ймовірних самобудів на території Лісопарку. Перевірять кілька ділянок на землі на території Білгородського шосе. Серед власників ділянок, які перевірять – адвокатка Юлія Плєтньова.

Про це стало відомо з повідомлення на сайті міськради від 21 січня.

Мова йде про проведення позапланових перевірок щодо виявлення самочинного будівництва на території 5-ти земельних ділянок у Лісопарку.

Це земля, яка опинилася у приватній власності за “кооперативною схемою”, а потім ділянку раздробили та продали. 

Тож серед ділянок, які перевірять, є ділянка адвовокатки, доньки депутата міськради від партії Шарія Юлії Плєтньової, яка захищала Михайла Добкіна , а також є адвокаткою колишнього головного архзітектора міста Сергія Чечельницького у суді якраз по справі незаконної роздачі земель по “кооперативній схемі”. 

Крім того, під перевірку потрапили ділянки, які належать Владиславу Риженкову, Ліні Літвіновій, Юрію Огнєву та Вірі Штепі. 

Остання має однаковий ПІБ з матір’ю співробітника податкової Павла Штепи

Ця земля знаходиться поряд з ділянкою з кадастровим номером  6310136300:16:013:0133 площею 19 га. Ця ділянка належить ОК “ЖБК Фортеця” з оточення депутата міськради Ігоря Аріха.

ХАЦ писав, що минулого тижня інспектори заявили про перевірку ділянки “Фортеці” та ще кількох на предмет самобудів. Й зараз до списку додали їх сусідів. 

Варто відзначити, що на відміну, від ділянок, які включили до перевірки минулого тижня, інформація щодо забудови ділянок Плєтньової та Штепи є в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.