Міськрада Терехова витратить 200 мільйонів на розширення проїжджої частини по вулиці Весніна

Стисло: Станом на зараз вже відомо, що розширення вулиці Весніна на ділянці від Сумської до Пушкинської коштуватиме не менше 200 млн. грн. Детальні кошториси не опублікували к договору щодо реконструкції на ділянці від вул. Сумської до вул. Алчевських. Буде знесено 59 дерев. Розширення відбувається за рахунок однієї трамвайної колії.

Детально: Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради оголосило про проведення тендеру щодо реконструкції вул. Весніна на ділянці від вул. Алчевських до вул. Пушкінської вартістю 127 млн. грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель «ProZorro».

Аукціон має відбутись 16 листопада.

Нагадаємо, що раніше Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради, 16 вересня, уклало договір на 81,2 млн. грн. з консорціумом «Блек Сі Консорціум» щодо розширення вул. Весніна на ділянці від вул. Сумської до вул. Алчевських. Детальний кошторис к договору не опублікований, тому залишається невідомим по яким цінам будуть придбані матеріали, товари, послуги, роботи.

Планується розширення проїжджої частини, оновлення тротуарів, комплексний благоустрій вулиці із завезенням рослинного ґрунту та посівом газону на ділянці реконструкції, влаштування нової мережі зливової каналізації, перевлаштування мереж зовнішнього водопостачання, зовнішнього газопостачання, зовнішнього теплопостачання, винос і перекладка кабелів електропостачання, реконструкція світлофорних об’єктів.

В рамках проведення з розширення Весніна на ділянці від Сумської до Пушкинської буде знесено 59 дерев.

Також розширювати планують і Журавлівський спуск, за рахунок однієї трамвайної колії.