Міськрада профінансує ремонт елітної новобудови, де живуть родичі депутатів

Департамент житлово-комунального господарства Харківської міськради планує укласти угоду з ТОВ “СК “СТС” щодо ремонту багатоповерхового будинку по вул. Культури, 22Б вартістю 422,29 тис. грн.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.


Мова йде про капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку ОСББ “КУЛЬТУРИ-22Б” в рамках міської програми підтримки ОСББ. Щодо ремонту, то за ці гроші планують замінити водопровід.На сайтах продажу нерухомості вказано, що це будинок преміум-класу, а вартість квартир стартує від 2 тис. дол за кв.м.

Крім того, за даними з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно, власниками паркомісць у цій будівлі є люди, близькі до депутатів міськради та керівників КП.

Так, серед власників паркомісць є Ганна Сирота – дружина депутата міськради Семена Сироти, який до недавнього часу був директором Департаменту, який проводить цю закупівлю та ймовірно при якому цю закупівлю включили до річного плану. Також серед власників паркомісць – донька директора КП “Ритуал”, кандидатка у депутати міськради від партії “Блок Кернеса – Успішний Харків” Анастасія Журавльова, родич депутата міськради від цієї ж партії Олександра Лорбановського – Вячеслав Лобановський та, навіть, дружина нардепа Нестора Шуфрича – Катерина Майкова. 

Тож варто відзначити, що Харків настільки успішне місто, де фіндопомогу на ремонт отримують навіть елітні новобудови. 

—————————————
Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.