Міська влада Харкова дослухалася до громади та пообіцяла газон на якому можна буде сидіти

На газоні в Саду Шевченка і зараз сидять, але без дозволу

Міська влада обіцяє наступного року спеціальні локації в Саду Шевченка, де будуть газони на яких можна буде сидіти та лежати.

Про це повідомляє сайт Харківської міської ради.

«Наше комунальне підприємство «Харківзеленбуд» навесні наступного року облаштує кілька таких локацій в саду імені Шевченка. Там можна буде ходити, сидіти, лежати, проводити час з сім’єю або друзями. Особливість цих локацій в тому, що їх місце розташування періодично змінюватиметься, щоб дати траві можливість відпочити від навантаження. Відповідно, локації для відпочинку будуть з’являтися в різних частинах саду», – зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Зі свого боку зазначимо, що Харківський антикорупційний центр активно наголошував на тому, що парки та сквери в Харкові мають бути саме комфортного відпочинку харків’ян. Минулого року аби показати міській владі важливість консультацій з громадою та врахування їх думки, щодо облаштування міст відпочинку в нашому місті був постелений газон в Саду Шевченка просто на асфальті

Володимир Рисенко розповідає, що сидіти на газонах нормальна практика

Харківський антикорупційний центр багато писав про те що газони в саду Шевченка занадто дорогі та потребують постійних капіталовкладень. Тільки на їх полив, стрижку і прибирання у всіх парках Харкова міськрада витрачає 51 мільйон бюджетних гривень.  

“Газон, який ми постелили, нічим не відрізняється від того, який лежить в саду. Різниця тільки в ціні. Ми купили газон по 62 гривні за квадратний метр. Це —найдешевший газон в саду Шевченка. Зазвичай його купують в два-три рази дорожче”, — підкреслює  Володимир Рисенко.

Харківський газон прославився на всю Україну завдяки тому, що представники муніципальної охорони проганяють з нього всіх бажаючих посидіти. Ця проблема навіть стала темою для сюжету програми “Телебачення Торонто”.