Хто мешкає у «Будинку на Набережній»: депутати, судді, прокурори, керівники держпідприємств

 width=

«Будинок на Набережній» – один з елітних житлових комплексів, які знаходяться в історичній частині Харкова. Вартість квартир у цьому будинку стартує від 2 млн. грн.

Всього житловий фонд комплексу налічує 223 одно-, двох-, трьох-, чотирикімнатні квартири площею від 65 кв.м і висотою стель 3,4 м. На верхніх поверхах кожної із секцій розміщено дворівневі апартаменти з просторими терасами.

Житловий комплекс «Будинок на Набережній» в Харкові має закриту територію, яка цілодобово знаходиться під охороною.

І у цій красі, як завжди є квартири, які належать депутатам, чиновникам та їх родичам та іншим цікавим людям.

Минулого тижня, квартиру за 2,75 млн. грн. у цьому домі придбала депутат Харківської облради Лариса Орлова.


Депутат купила квартиру у відомого футболіста, екс-гравця харківського «Металіста» Сергія Пшеничних.

Про ще одну депутатку, на цей раз, вже міської ради, ХАЦ вже писав.

Директор КП «Комбінат дитячого харчування», депутат Харківської міськради (фракція «Відродження») Надія Тимофєєва у 2016 році стала власником квартири площею 128,2 кв.м. Ринкова вартість квартири Тимофєєвої біля 200 тис. дол.


Донька скандального директора Департаменту будівництва та шляхового господарства, депутата Харківської міськради Аліна Чумакова має у «Будинку на Набережній» квартиру площею 163,1 кв.м.

Ще одна квартира у цьому комплексі площею 95,5 кв.м. досі числиться за Добкіним Марком Мойсейовичем. Людина з таким ПІБ була батьком нардепів Михайла та Дмитра Добкіних.

Марина Губіна – донька депутата Харківської облради Олександра Губіна, який у своїй електронній декларації не вказав російський бізнес, теж має апартаменти в центрі міста.

Ще одним мешканцем комплексу є Вікторія Варвянська – дружина чиновника Харківської ОДА, який не дружить з електронним декларуванням.


Незважаючи на те, що Марк Добкін помер вже понад рік, квартира досі записана його власністю й ніхто з братів не вступив у права спадщини.

Ще один відомий мешканець цього будинку – в.о. директора ДП «Завод «Електроважмаш» Дмитро Костюк.

У своїй декларації він вказує, що орендує квартиру площею 170 кв.м. у власної дружини – Галини Костюк. Ще два паркомісця у домі записані на доньку.


Нагадаємо, що правоохоронці
розслідують декілька справ щодо розкрадання коштів на цьому держпідприємстві і в одній з них фігурантом є саме Костюк.


Сусідом Костюка є ще один працівник держпідприємства – начальник фінвідділу ДП «Машинобудівний завод «ФЕД» Олександр Пересадько.

Суддям теж подобається жити в історичному центрі міста.

Так, у 2016 році квартиру у «Будинку на Набережній» придбала суддя Харківського апеляційного господарського суду Алла Білецька.

Однією з найбільших квартир у будинку володіє Яна Вадимівна Сушко. Цікаво, що Вадим Сушко був відомий у Харкові, як замкерівника регіональної митниці, а також керівник БТІ Харківського району.

Серед мешканців елітного будинку опинився й головний інженер ДП «Енергозбут» АК «Харківобленерго» Юрій Чепуштанов.


Користується елітним житлом прокурор Холодногірського відділу Харківської місцевої прокуратури № 1 Юрій Моісеєнко. Житло офіційно оформлене на Еллу Моісеєнко і було придбане у 2015 році за 2 млн. грн.


Квартирою п
лощею 117,7 кв.м. володіє доцент Національного фармацевтичного університету Катерина Зупанець. Її колега по ВНЗ Єлизавета Солдатова також має квартиру у цьому комплексі. Є квартира й у професора Харківської медичної академії післядипломної освіти Ірини Даценко й це далеко не повний перелік викладачів – мешканців елітного приміщення. Тож не все так погано з наукою.

Купують квартири у цьому домі не тільки харків’яни. Наприклад, помешкання площею 105 кв.м. придбала Віта Сліпець – голова Сватівської райради Луганської області.

Ось такі вони мешканці елітного комплексу.