ДОВІРЕНА ЛЮДИНА РОДИНИ ВІЦЕ-МЕРА СТАМАТІНОЇ ЗАДЕШЕВО ПРИДБАЛА КУПУ НЕРУХОМОСТІ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА

 width=

Іван Кравцов за останні декілька років приватизував відразу кілька приміщень у центрі міста. Сума, яка була затрачена на придбання нерухомості, виявилася дешевшою за ринкові ціни.

Нагадаємо, що Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради повідомило, що в червні 2016 року були приватизовані нежитлові приміщення першого та другого поверхів площею 643,1 кв.м. за адресою вул. Кооперативна, 22, літ. Б3.

 

Ці приміщення придбав 10 червня ФОП Кравцов Іван Юрійович за 1,28 млн.грн. Якщо, порахувати то, вартість 1 квадратного метру склала лише 1988 грн. Для порівняння поряд продаються приміщення у 2,5 рази дорожче.

Крім того, з відповіді на запит активіста «Харківського антикорупційного центру», стало відомо, що у 2014 році Кравцов придбав приміщення за адресою вул. Чернишевська,88 площею 197,1 кв.м. за 265920 грн, приміщення площею 150,1 кв. м. по вул. Чернишевська,4 за 174120 грн. та приміщення площею 81,5 кв.м. по вул. Квітки-Основьяненко,11 (біля мерії) за 118440 грн.

Подібні суми були значно нижчі за ринкові.

За даними реєстру прав на нерухоме майно, Кравцов також володіє земельною ділянкою площею 0,0148 га торгівельного признаачення і нежитловою будівлею площею 26,3 кв.м. на проспекті Гагаріна, житловим будинком площею 255 кв.м. на вул. Полтавській, квартирою на вул. Державінській та будинком у Нововодолажському районі.

Крім того, Кравцов є іпотекодержателем квартири заступника директора КП «Харківський метрополітен» Вячеслава Карамшука на вул. Афанасівській.

0fota.jpg

Іван Кравцов є власником ТОВ “Старсен”, ТОВ “Інвест-тур”, ТОВ “Турнікет-М” та ПВФ “Ніка”.

ТОВ “Старсен”, ТОВ “Турнікет-М” та ТОВ “Інвест-тур” постійно отримують від КП “Харківський метрополітен” численні замовлення без тендерної процедури. Наприклад, ТОВ «Старсен» отримав від метрополітену в III кварталі 2015 року 5 млн.грн., ТОВ “Турнікет-М” 3,78 млн.грн. та переміг на 10-мільйонному тендері, який проводив метрополітен.

Також, «Харківський метрополітен» в І кварталі 2016 року заплатив ТОВ «Старсен» 3,49 млн грн. та ТОВ «Інвест-Тур» 2,85 млн.грн.

До Івана Кравцова, у 2012 році єдиним власником ТОВ “Старсен” був Олександр Стаматін, син генерального директора КП «Харківський метрополітен» В’ячеслава Стаматіна та заступника Харківського міського голови Марини Стаматіної, яка також є бізнес-партнером Геннадія Кернеса.

Крім цього, В’ячеслав Стаматін до 2011 року був засновником ПВФ «Ніка», яку переписав на Івана Кравцова.

Зараз міськрада планує продати ще кілька приміщень по вул. Квітки-Основ’яненко,11 та вул. Чернишевській,88.