ПРОКУРАТУРА ЗАЦІКАВИЛАСЯ ТОП-ЧИНОВНИКОМ КЕРНЕСА – ВОЛОДИМИРА СОЛОШКІНА ПО СПРАВІ О НЕЗАКОННОМ ЗБАГАЧЕННІ

 width=

Заступник директора Департамента економіки та комунального майна, начальник управління комунального майна та приватизації Харківської міськради Володимира Солошкіна фігурує у у справі о незаконном збагаченні.

За інформацією керівника місцевої прокуратури № 5 Андрія Бугаєва, предметом розслідування є обставини перепродажу 6 нежитлових приміщень комунальної власності в різних районах Харкова. За попередніми даними, посадовець через посередника переоформляв приміщення на власну доньку та її знайомих.

 

При цьому згідно з декларацією доходів за 2015 рік заступник департаменту заробив 77 тисяч 772 грн.

Сьогодні в рамках провадження працівниками УЗЕ ГУ НП в області та слідчими поліції проведено обшуки за місцем мешкання фігуранта.

«Харківський антикорупційний центр» встановив чиновника, у якого проводився обшук та майно його доньки.

Чиновником виявився Володимир Солошкін. Саме він у 2015 році задекларував суму 77772 грн. річного доходу.

Також згідно з декларації він має у власності квартиру у Партеніті площею 50,1 кв. м., а також чотирьохкімнатну квартиру на Московському проспекті.

Також він задекларував три автомобілі: «ГАЗ-24», «ВАЗ-21063» та «Toyota Aventis» (право користування).

Щодо доньки чиновника, яка фігурує у розслідуванні, то її звуть – Солошкіна Ірина Володимирівна.

Вона має у власності купу приміщень у різних куточках міста.

Зокрема, вона є власницею нежитлових приміщень площею 184,3 кв.м. на вул. Мар’їнській,6; нежитлову будівлю площею 368,5 кв.м. по вул. Толстого,12; нежитлові приміщення площею 128,6 кв.м. по вул. Чернишевська,15; нежитлові приміщення по вул. Соціалістична,74 площею 235 кв.м.; нежитлові приміщення по пр. Московському, 102/112 площею 114,8 кв.м.; нежитлові приміщення по вул. Харківських дивізій, 9/2 площею 50,9 кв.м.; нежитлові приміщення по вул. Шекспіра,1 площею 119, 5 кв.м.

0sol.png