Кінотеатр рік не платить місту за землю. Рішення суду

Кінотеатр імені О.Довженка не сплачував майже рік за оренду землі і заборгував 177,58 тис.грн.

Про це стало відомо з рішення господарського суду Дніпропетровської області від 26 липня 2018 року.

В квітні 2004 року між Харківською міськрадою та ТОВ «Кінотеатр імені О.Довженка» було укладено договір оренди землі по вул. 23 Серпня, 61, загальною площею 0,4371 га. Земельна ділянка надавалася в оренду строком до 1 січня 2018 року. Не повернення земельної ділянки в зазначений термін не звільняло кінотеатр від орендної плати за фактичне користування земельною ділянкою.

Власники кінотеатру з вересня 2017 року припинили сплачувати кошти за орендовану землю під спорудою. При цьому весь цей час заклад повноцінно функціонував.

Загалом кінотеатр заборгував до міського бюджету 177,58 тис.грн.

Суд вирішив задовольнити позов прокуратури до Кінотеатру ім. О. Довженка про стягнення боргу за договором оренди землі по вул. 23 Серпня, 61.

ТОВ «Кінотеатр імені О.Довженка» зареєстроване в місті Дніпро. Кінцевим бенефіціарним власником та керівником кінотеатру є громадянка Гвінейської Республіки Діалло Фатумана Бінта. Кінотеатр імені О.Довженка входить до складу єдиної в Харкові мережі кінотеатрів KINOLAND.

ЗМІ цю мережу асоціювали з зятем покійного Євгена Кушнарьова – Олександром Кагановським.За іншими даними кінотеатр зараз відноситься до впливу структур ПАТ “Мегабанк” Віктора Субботіна.