ХАЦ знайшов докази російського громадянства заступника голови облради Мальованого

Російське громадянство заступника голови Харківської обласної ради Богдана Мальованого підтверджують дані Федеральної податкової служби.

За даними ЗМІ, нардепка Ірина Фріз попросила Службу безпеки України провести спецперевірку на наявність громадянства Росії у заступника голови Харківської облради від фракції “Опозиційна Платформа – За Життя” Богдана Мальованого. 

“До мене як депутата Верховної Ради надійшло одразу кілька звернень від виборців-патріотів із повідомленням про наявність у пана Мальованого громадянства країни-агресора”, — повідомила парламентарка.

No photo description available.
Документ, опублікований Іриною Фріз

Ірина Фріз опублікувала отримані нею законним способом документи про громадянство Мальованого.

ХАЦ перевірив дані, які опублікувала нардепка, за допомогою сайту Федеральної податкової служби.

Скрін з сайту Федеральної податкової служби

Й виявилося, що за даними, які вказані на скрінах, можна дізнатися російський ІНН Богдана Мальованого. Тобто дані, щодо власника паспорту, дати його народження та дати отримання росйського документу – підтверджуються.

Нагадаємо, що екснардеп Євгеній Мураєв, якого МЗС Великої Британії вважає кандидатом на роль проросійського лідера в Україні, мав стійки бізнес-зв’язки з оточенням експрем’єр-міністра України часів Януковича Миколи Азарова. Так, австрієць Пауль Торстен, який довгий час був компаньоном Мураєвих у бізнесі – зараз є співзасновником однієї компанії з сином Миколи Азарова – Олексієм. Вони разом є серед засновників російського підприємства “Русвата”.