Харківська міськрада закупить 15 наметів та 30 дизельних генераторів на 4 мільйони гривень

Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міськради уклав 29 листопада з харківським ТОВ “Тіос” договір на придбання 15 наметів загальною вартістю 2,9 млн. грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Йде мова про каркасні трьохшарові намети з тамбуром (модель Х40W). Вартість одного намета складе 193,7 тис. грн.

Крім цього цей же Департамент у ТОВ “Тіос” придбав 30 дизельних генераторів та теплогенераторів на загальну суму в 1,38 млн. грн. Один дизельний генератор, теплогенератор обійшовся в 46,1 тис. грн.

За даними аналітичної системи “YouControl”, власником та керівником ТОВ “Тіос” є Олександр Олійник з Бориспільського району Київської області.

ЦІкаво, що 28 листопада фірма змінила вид діяльності з виробництва свинцю, цинку й олова на торгівлю мотоциклами, деталями та приладдям до них, технічне обслуговування і ремонт мотоциклів.

Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міськради очолює Валентин Топчій.

Нагадаємо, Харківська міськрада повідомляла, що у місті планується облаштувати близько 200 пунктів обігріву. Вони будуть оснащені генераторами, тепловими гарматами, а також джерелами електроживлення, щоб люди могли зарядити телефони. Крім того, частина з них буде функціонувати як пункти видачі гарячого харчування.

З резервного фонду бюджету Харкова також виділили 27,3 млн грн на придбання бензину та дизельного палива, різних типів електрокабелю та комплектів для освітлення і енергозабезпечення мобільних пунктів обігріву.

Крім цього, як повідомляє “Kharkiv Today”, у Харкові запрацювали і “”Пункти незламності”, відкриття яких анонсував Офіс Президента України.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.