У Балаклії за 575 000 відремонтують знак “Я люблю Балаклію”, який уже в цьому році відновили

Управління ЖКГ, транспорту та благоустрою Балаклійської міськради уклало вчора, 22 вересня, договір на 563,7 тис. грн з ФОП Носенко Руслан Володимирович щодо капітального ремонту символічного знаку “Я люблю Балаклію”. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Також у липні була укладена угода на 12 000 грн щодо розробки кошторисної документації на капремонт знаку.

Зазначено, що відновлення знаку відбудеться в рамках ліквідації наслідків бойових дій, роботи заплановані на 2023-2024 роки.

Фото – соцмережі

Цей договір викликає подив і  своєю ціною, і пріоритетами. Загальна вартість капремонту знаку майже дорівнює вартості 3-кімнатної квартири з гарним ремонтом у центрі міста. Але і це ще не все.

На початку вересня, перед самою річницею звільнення Балаклії від російських окупантів, місцева влада прозвітувала, що вже відновила знак “Я люблю Балаклію”.

Фото – Балаклійська міська військова адміністрація

Першого вересня цього року Балаклійська міська військова адміністрація виклала відео, де можна побачити відремонтований знак.

А за день до цього було повідомлено, що відновлення знаку по вулиці Центральній відбулось завдяки ініціативі молодіжної ради при Балаклійській міськраді. Зазначалось, що інсталяція була пошкоджена під час обстрілів міста російською федерацією. Під час ремонтних робіт було встановлено нове захисне покриття, покращене освітлення і патріотичні візерунки.

У 2021 році у Балаклії поточний ремонт цього знаку коштував 50 000 грн.

Сам знак у 2018 році коштував 199 000 грн.

Фото – Українська правда

Із 2019 по 2021 роки на поточний ремонт знаку було витрачено майже 165 000 грн.

Всі договори щодо знаку були підписані з ФОП Носенко Руслан Володимирович.

Для порівняння, у Сумах в цьому році вирішили зробити не капітальний, а поточний ремонт знаку “Я люблю Суми”, що обійшовся в 53 000 грн. Але і букв в назві міста набагато менше, ніж в Балаклії).

#хац_контроль