Управління ЖКГ та будівництва Лозівської міськради оголосило про закупівлю електромобіля Volkswagen ID4 PRIME з очікуваною вартістю в 1,5 млн грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Фото: autoelectro.ua

Автівку мають придбати до 23 грудня цього року, його використовуватимуть для службових цілей. Аукціон відбудеться 29 листопада.

Ми звернулись за коментарем та роз’ясненнями до Лозівської міськради і там прокоментували цю закупівлю так: “Це управління, яке обслуговує територію громади. У нас площа – 1400 квадратних кілометрів, 91 населений пункт. На сьогоднішній день в управлінні немає жодного службового автомобіля. Їм для виконання своїх повноважень необхідно щодня виїжджати на об’єкти в населені пункти, найвіддаленіший з яких – понад 50 кілометрів. Обстеження, комісії, виїзди на об’єкти, де виконуються роботи за бюджетні кошти, мережі, водопостачання, водовідведення, теплопостачання. Логіка така. Чому електро? Для економії. Тому що порахували, що якщо це буде електромобіль, то це буде серйозна економія коштів на експлуатації цього транспортного засобу. На сесії було виділено вісім мільйонів гривень районному бюджету на закупівлю пікапів для ЗСУ. Там п’ять пікапів, здається. Тут треба розуміти, що витрати на пальне, яке з кожним днем дорожчає. Порахували, що поїздка в Харків на цьому електромобілі буде коштувати 100-150 гривень. У десятки разів дешевше буде. Також ще було виділено 8 мільйонів гривень на закупівлю обладнання для військових. Тобто за останні дві сесії – 16 млн грн ми спрямували на потреби ЗСУ. В нас баланс є”.

Варто зауважити, що управління ЖКГ та будівництва Лозівської міськради в червні цього року придбало легковий автомобіль Renault Duster 4*4 за 849 тис. грн. Крім цього, у серпні 2019 року воно укладало договір на придбання легкового автомобіля Renault Duster 4*2 за 449 тис. грн.

#хац_контроль