Секретар Дворічанської селищної ради від ОПЗЖ погодилась на співпрацю з росіянами та очолювала окупантську адміністрацію

Прокуратура заочно повідомила про підозру секретарю Дворічанської селищної ради Людмилі Глотовій за співпрацю з росіянами. Про це стало відомо з релізу облпрокуратури.

Як повідомили ХАЦу мешканці Дворічної, в релізі прокуратури мова йде про депутатку Дворічанської ОТГ від ОПЗЖ, Людмилу Глотову. За даними прокуратури та місцевих жителів, Глотова під час того, поки Дворічна була окупована росіянами, обійняла псевдопосаду «виконуючої обов‘язки голови Дворічанського територіального управління військово-цивільної адміністрації Куп‘янського району Харківської області».

Підозра була оголошена за фактом добровільного зайняття посади, пов’язаної з виконанням адміністративно-господарських функцій, у незаконному органі влади на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними прокуратури, Глотова у липні цього року погодилась стати так званою “виконуючою обов’язки начальника Дворічанської тимчасової адміністрації Куп’янського району Харківської області”.

До обрання в 2020 році депутатом Дворічанської ОТГ, Глотова працювала керуючою справами у Дворічанській районнній раді.

Нагадаємо, що ХАЦ в липні цього року повідомляв, що так званим першим заступником виконуючого обов‘язки начальника Дворічанської тимчасової адміністрації Куп’янського району Харківської області став Василь Дорошенко, також депутат Дворічанської ОТГ від ОПЗЖ. За даними з відкритих джерел, Дорошенко був протягом багатьох років помічником екс-нардепа Дмитра Шенцева (декілька днів тому Шенцев склав повноваження депутата Верховної Ради), а також головою ветеранської організації України в Дворічанському районі.

Прокуратура ще в липні заочно повідомила Дорошенку про підозру щодо державної зради.

За даними слідчих, Дорошенко перейшов на бік окупантів ще у березні. Так, він складав списки місцевих мешканців, які мають мисливську зброю, після чого передав цю інформацію окупантами.

Також правоохоронці мають інформацію, що 16 квітня цього року Дорошенко повідомив громаді про нібито “перехід Дворічанської територіальної громади” до території рф.

За даними мешканців Дворічної, і Глотова, і Дорошенко після звільнення селища українською армією, втекли.

Нагадаємо, що діяльність партії Опозиційна платформа – за життя” після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України була заборонена.

Це рішення підтверджено двома судовими інстанціями.