НА СВЕРДЛОВИНУ У ЛЮБОТИНІ, ЯКУ БУДУЮТЬ ВЖЕ ДЕСЯТЬ РОКІВ, ДОКИНУЛИ ЩЕ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН

 width=

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав угоду з якраз ТОВ «Компанія з водозабезпечення «Бурвод» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 812 тис грн.

Звіт про проведення закупівлі опублікований на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».


Підрядник має виконати роботи з будівництва свердловини на підземному водозаборі в м. Люботин по вул. Курортній, 19 по відкоригованій документації.

Нагадаємо, що побудувати нову свердловину для забезпечення міста водою намагаються вже десять років. Гроші витрачаються, а роботи ніяк не можуть завершити.

Останній тендер на ці роботи Департамент капітального будівництва провів у 2015 році і за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Центр Енергобуд» на будівництво свердловини на підземному водозаборі в місті Люботин вартістю 1,83 млн. грн.


Єдиним конкурентом ТОВ «Центр Енергобуд» на торгах було якраз ТОВ «Компанія з водозабезпечення «Бурвод» Тимура Супруна, яке
запропонувало виконати роботи на 47 тис грн. дорожче. Нещодавно АМКУ виявив зговір на цьому тендері.


Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та
підозрювали, що службові особи Департаменту капбудівництва ХОДА у змові зі службовими особами ТОВ «Центр Енергобуд», зловживаючи службовим становищем, під приводом будівництва свердловини на підземному водозаборі в м. Люботин, уклали договір, умови якого не були виконані та незважаючи на що внесли недостовірні дані до актів виконаних робіт.

При цьому правоохоронці вияснили, що саме працівники компанії «Бурвод» виконували роботи на свердловині у Люботині, а не «Центр Енергобуд».


ТОВ «Центр Енергобуд» належить Андрію Ткаченко.

Роботи так й не були завершені, хоча кошти освоїли.

Варто відзначити, що за даними «Харківського антикорупційного центру» проект будівництва свердловини виконував Микола Кожанов, який є фігурантом ще однієї кримінальної справи, щодо розкрадання бюджетних коштів на будівництві Малоданилівських очисних споруд.

Нагадаємо, що будівельну галузь в області курирує Євгеній Шахненко