ФІРМА ДРУЗІВ ШАХНЕНКА ОТРИМАЄ ЩЕ 13 МІЛЬЙОНІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ПРИМІЩЕННЯ БАНКУ ПІД ДИТЯЧИЙ САДОК

 width=

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав угоду з ТОВ «Харківбудсервіс» щодо реконструкції нежитлового приміщення банку “Україна” для розміщення дошкільного навчального закладу вартістю 13,41 млн. грн

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Підрядник має провести реконструкцію нежитлового приміщення банку «Україна» для розміщення дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Комсомольська, 35 смт Близнюки Харківської обл.

Нагадаємо, що влітку 2016 року саме ТОВ «Харківбудсервіс» вже вигравало тендер на ці роботи. Тоді вартість угоди склала 6,25 млн. грн.


Єдиним конкурентом тоді було ТОВ «Самар», яке знаходиться на вулиці Молочній (кол. Кірова), 38. Засновником підприємства вказаний Володимир Мармаза, а керівником є Сагітхаджи Імагаджиєв. Раніше ця фірма мала назву ТОВ «БК «Восток-Строй». Саме в цій компанії на посаді керівника раніше працював вице-губернатор Євгеній Шахненко.

Зараз ТОВ «Харківбудсервіс» надала довідку. Що орендує техніку та обладнання саме у ТОВ «Самар».

Засновниками ТОВ «Харківбудсервіс» є Олександр Клименко, Євген Логінов та Павло Платонов.

Вони відомі як друзі-мисливці віце-губернатора Шахненка.

Раніше Олександр Клименко вказував, що працює менеджером у компанії «Прогрес». Нагадаємо, що Шахненко був керівником та засновником ТОВ «БК «Прогрес-партнер», яке знаходиться за тією ж адресою, що й ТОВ «Самар».

Конкурентами їх на аукціоні було ТОВ «Будівельна компанія Форум А». Засновниками цієї фірми є Ігор Образцов, Володимир Іващенко, Анатолій Пілієв. Останній є також директором фірми. Цікаво, що у Пілієва на його сторінці у Фейсбук всього 15 друзів, з яких троє – всі засновники конкурента на торгах.

Нагадаємо, що діяльність департаменту капітального будівництва контролює віце-губернатор Євгеній Шахненко.